Kdo jsme

Vítejte! La Kytka vznikla na začátku roku 2018 když spojily své síly Anna Vidršperková za Aroma Flora - Zakázková floristika a Lenka Lukešová za Koprik.

Anna Vidršperková - " Vystudovala jsem střední zahradnickou školu v Praze a následně jsem se pustila do studia na ČZU také v Praze, obor zahradní a krajinářské úpravy. Již při studiu jsem se věnovala aranžování a vázání květin a díky pravidelným brigádám v květinářství jsem zjistila, že mě tato práce moc baví. Po svatbě jsem se přestěhovala za manželem do Plzně a v roce 2011 jsem si založila vlastní podnikání pod názvem Aroma Flóra. Mimo jiné jsem také maminka dvou dětí ;-).  Jsem veselá, optimistická, upřímná a tvrdohlavá. Cokoliv začnu dělat - dělám s maximálním nasazením. Při práci jsem velký perfekcionista. Primárně se věnuji svatební floristice, aranžování sezónních dekorací, výzdobě prostorů a velmi ráda pořádám floristické kurzy. Sleduji floristické trendy jak ze zahraničí tak i od našich českých floristů, ráda pracuji s přírodním materiálem a těším se co nám přinese každé roční období. Moje oblíbené květiny jsou všechny, ale miluji frézie a jiřiny."

Lenka Lukešová -" S manželem jsme se do Plzně přestěhovali v roce 2010. Plzeň jsme si zamilovali už v době studií na ZČU. Jsem maminkou dvou dětí a moc si užívám to jejich nadšení z každé nové věci, zkušenosti, zážitku. Jsem veselá, upřímná a od přírody optimista. Mám ráda vše, co souvisí s tvořením, ať už je to šití, háčkování, práce na zahrádce nebo vyrábění z papíru. Ráda se učím a poznávám nové věci, ať už je to hra na hudební nástroj, nový druh sportu nebo dekorační technika. Mimo jiné miluji i čtení knih různých žánrů. Díky Aničce jsem se dostala blíže ke květinám a všemu co s tím souvisí.  Její nadšení pro práci floristky bylo velice nakažlivé. A tak vznikla LaKytka. :-) "

 

 

    Bc. Lenka Lukešová      

 (floristka)                

 

 

  Bc. Anna Vidršperková

     (floristka) 

Eshop