Svatby

Nabízíme Vám veškerý svatební květinový servis.  Ke každé zakázce přistupujeme indiviuálně. Vždy si domlouváme osobní schůzku kde ladíme veškeré Vaše představy a přání. 

Jak postupovat když byste chtěli naše květiny? 

1) Musíte znát termín Vaší svatby - napíšete nám na náš e-mail info@lakytka.cz, zda je datum ještě volný. Pokud ano, je potřeba si objednat naše služby na daný termín. K tomu slouží zaplacení poplatku ve výši 2000,-.

Tuto částku si účtujeme za zpracování objednávky a je nevratná, bude ale odečtena z celkové částky za svatbu. Zaplacením tohoto poplatku souhlasíte s využitím našich služeb a my se zavazujeme k dodání květin na domluvený termín.

Co napsat do prvního e-mailu:

  • Termín, místo a čas obřadu v den svatby
  • Zda chcete květiny dovézt na místo svatby a případně ho nazdobit (slavobrána, stoly, restaurace).
  • Pro koho byste květiny chtěly (kytice, maminky, atp.)

Dále nám můžete napsat Vaší představu o svatebních květinách, můžete nám zaslat fotografie květin pro inspiraci - tzv. "co se Vám líbí" a jaký máte rámcový rozpočet na květiny.

2) Než si domluvíme osobní schůzku, je potřeba aby nevěsta znala své svatební šaty (pokud budou šité na míru, stačí nám návrh a případně materiál, látka). Je dobré vědět místo svatby. Mít alespoň malou představu o tom co vše byste chtěli květinami nazdobit, pro koho byste chtěli květinu připravit. Mít menší představu o barevné kombinaci či jen typu květiny, který se Vám líbí. V neposlední řadě je důležité si vyhradit na květiny finanční rozpočet.

3) Domluvení termínu schůzky a osobní setkání. Na tuto část se vždy moc těšíme. Potřebujeme Vás vidět osobně, stačí nám nevěsta, ale setkáváme se i s páry :-). Květina by měla nevěstu vždy doplňovat, ne jí zastínit či naopak zaniknout. Při schůzce si budeme hodně povídat, klidně nám můžete předem zaslat Vaší představu, svatební šaty a vše čím se inspirujete. Budeme chtít znát Vaší představu o svatebním dni, co je pro Vás důležité a poté Vám dle Vašeho přání naplánujeme svatební květiny a veškeré dekorace.

Přibližně týden před schůzkou, či až při osobním setkání, Vás poprosíme o uhrazení poplatku 2000,- za floristický servis probíhající před svatbou (schůzku s námi, sestavení podrobného rozpočtu a vybrání vhodných květin Vám na míru, veškerou e-mailovou a telefonickou komunikaci, individuální přístup). V této částce není započítaný čas na samotné přípravě květin a aranžování.

4) Po schůzce obdržíte na e-mail předběžný rozpočet, včetně barevného spektra (moodbarod), vybrané květinové druhy a popis jednotlivých položek na, kterých jsme se na schůzce domluvily. Rozpočet bude potřeba odsouhlasit. V ceně květin je rostlinný a doplňkový materiál (květiny, stuhy, špendlíky, aranžovací houby, floristické pásky, lepidla, atp.) Není tam započtena práce na přípravě květin ani doprava na místo svatby. Rozpočet zasíláme do cca 14 dnů po schůzce - záleží na blízkosti termínu svatby či vytíženosti v čase svatební sezóny. 

 Většinou nám stačí jedna osobní schůzka, pokud bude svatba větší a bude třeba nazdobit místo svatby, je ideální se potkat přímo tam a vše naplánovat na místě. 

4) Po Vašem odlouhlasení rozpočtu Vám zašleme zálohovou fakturu na cca polovinu předpokládané částky za svatební květiny. 

Aktuální fotogalerie zde

Na míru Vám připravíme:

Svatební kytici

Květiny pro maminky, svědkyni, babičky.

Květinu na házení.

Korsáž pro ženicha

Korsáž pro svědka, tatínky, družbu.

Květinové čelenky do vlasů.

Květinové šperky.

Dekorace místa obřadu, restuarace, sladkého či slaného baru, dekorace fotokoutku.

Květinová výzdoba na auta.

Vývazky včetně myrty.

Polštářky na prstýnky.

Ušití podvazku.

Dekorace svatebního dortu.

Máme pro Vás také Půjčovnu !

   

           

Pro více informací pište na info@lakytka.cz