Svatby

Nabízíme Vám veškerý svatební květinový servis.  Ke každé zakázce přistupujeme indiviuálně. Vždy si domlouváme osobní schůzku kde ladíme veškeré Vaše představy a přání. 

Jak postupovat když byste chtěli naše květiny? 

1) Musíte znát termín Vaší svatby - napíšete nám na náš e-mail info@lakytka.cz, zda je datum ještě volný. Pokud ano, je potřeba si objednat naše služby na daný termín. K tomu slouží zaplacení poplatku ve výši 2000,-.

Tuto částku si účtujeme za zpracování objednávky a je nevratná, bude ale odečtena z celkové částky za svatbu. Zaplacením tohoto poplatku souhlasíte s využitím našich služeb a my se zavazujeme k dodání květin na domluvený termín.

Co napsat do prvního e-mailu:

  • Termín, místo a čas obřadu v den svatby
  • Zda chcete květiny dovézt na místo svatby a případně ho nazdobit (slavobrána, stoly, restaurace).
  • Pro koho byste květiny chtěly (kytice, maminky, atp.)

Dále nám můžete napsat Vaší představu o svatebních květinách, můžete nám zaslat fotografie květin pro inspiraci - tzv. "co se Vám líbí" a jaký máte rámcový rozpočet na květiny.

2) Než si domluvíme osobní schůzku, je potřeba aby nevěsta znala své svatební šaty (pokud budou šité na míru, stačí nám návrh a případně materiál, látka). Je dobré vědět místo svatby. Mít alespoň malou představu o tom co vše byste chtěli květinami nazdobit, pro koho byste chtěli květinu připravit. Mít menší představu o barevné kombinaci či jen typu květiny, který se Vám líbí. V neposlední řadě je důležité si vyhradit na květiny finanční rozpočet.

3) Domluvení termínu schůzky a osobní setkání. Na tuto část se vždy moc těšíme. Potřebujeme Vás vidět osobně, stačí nám nevěsta, ale setkáváme se i s páry :-). Květina by měla nevěstu vždy doplňovat, ne jí zastínit či naopak zaniknout. Při schůzce si budeme hodně povídat, klidně nám můžete předem zaslat Vaší představu, svatební šaty a vše čím se inspirujete. Budeme chtít znát Vaší představu o svatebním dni, co je pro Vás důležité a poté Vám dle Vašeho přání naplánujeme svatební květiny a veškeré dekorace.

Přibližně týden před schůzkou, či až při osobním setkání, Vás poprosíme o uhrazení poplatku 2000,- za floristický servis probíhající před svatbou (schůzku s námi, sestavení podrobného rozpočtu a vybrání vhodných květin Vám na míru, veškerou e-mailovou a telefonickou komunikaci, individuální přístup). V této částce není započítaný čas na samotné přípravě květin a aranžování.

4) Po schůzce obdržíte na e-mail předběžný rozpočet, včetně barevného spektra (moodbarod), vybrané květinové druhy a popis jednotlivých položek na, kterých jsme se na schůzce domluvily. Rozpočet bude potřeba odsouhlasit. V ceně květin je rostlinný a doplňkový materiál (květiny, stuhy, špendlíky, aranžovací houby, floristické pásky, lepidla, atp.) Není tam započtena práce na přípravě květin ani doprava na místo svatby. Rozpočet zasíláme do cca 14 dnů po schůzce - záleží na blízkosti termínu svatby či vytíženosti v čase svatební sezóny. 

 Většinou nám stačí jedna osobní schůzka, pokud bude svatba větší a bude třeba nazdobit místo svatby, je ideální se potkat přímo tam a vše naplánovat na místě. 

4) Po Vašem odlouhlasení rozpočtu Vám zašleme zálohovou fakturu na cca polovinu předpokládané částky za svatební květiny. 


Aktuální fotogalerie zde

Na míru Vám připravíme:

Svatební kytici

Květiny pro maminky, svědkyni, babičky

Květinu na házení

Korsáž pro ženicha

Korsáž pro svědka, tatínky, družbu

Květinové čelenky do vlasů

Květinové šperky

Dekorace místa obřadu, restuarace, sladkého či slaného baru, dekorace fotokoutku

Květinová výzdoba na auta

Vývazky včetně myrty

Polštářky na prstýnky

Dekorace svatebního dortu a další ...

 CENÍK 2024

SVATEBNÍ KYTICE od 1980,- (2800,-)

KYTICE PRO SVĚDKYNI, MAMINKY, NA HÁZENÍ, DRUŽIČKY od 870,- (1400,-)

KORSÁŽ DO KLOPY 260,-

KVĚTINOVÝ NÁRAMEK ZE ŽIVÝCH KVĚTIN od 600,-

VÝVAZKY (mašlička, špendlík, myrta) 20,-/ks

KVĚTINOVÝ VĚNEČEK DO VLASŮ od 660,- (800,-)

KVĚTINY NA OBŘADNÍ STOLEK 

- vázička od 130,- (250,-)

 - vypichovaná květina (⌀ od 20cm) od 660,- (1000,-)

KVĚTINY NA HOSTINU - vypichované (⌀ od 20cm) od 660,- (1000,-)

KVĚTINA DO ČELA STOLU - vypichovaná (cca 50 cm) od 2200,- (2800,-)

VOLNÉ KVĚTINY DO VÁZIČEK od 130,- (250,-)

KVĚTINOVÁ DEKORACE NA SLAVOBRÁNU (dle velikosti)

-  roh slavobrány od 1700,-  (3800,-)

- zdobení nohy od 1000,- (1900,-)

- bohaté zdobení po celém obvodu od 20 000,- (28 000,-)

__________________________________________________________________________________

ROZVOZ KVĚTIN MIMO PLZEŇ 16,-/km

ROZVOZ PO PLZNI 300,- / svatby od 10.000,- ZDARMA

ODBORNÁ PRÁCE 500,-/hod

CENA OBHLÍDKY V MÍSTĚ KONÁNÍ ( DO 100 KM OD PLZNĚ) 2500,-

SESTAVENÍ ROZPOČTU, INDIVIDUÁLNÍ PORADENSTVÍ, VEŠKERÁ E-MAILOVÁ A TELEFONICKÁ KOMUNIKACE, SCHŮZKA 2000,-

PŘEDĚLÁNÍ ROZPOČTU (např. změna květinových druhů) 500,-

 

*Cenový rozpočet je vždy individuální a mění se v závislosti na přání klientů. Ceny jsou platné pro květinové druhy běžně dostupné v dané sezóně.

*Ceny v závorkách jsou ty, které jsou nejčastěji kalkulované, vše ovlivňují květinové druhy, styl svatby, velikost kytic, množství květinové výzdoby a další důležité informace, které si upřesníme na naší osobní schůzce a ladíme vždy tak, aby byl klient spokojen. 

S ohledem na rychle se měnící ceny na trhu, si vyhrazujeme právo tento ceník upravit dle aktuální situace.

Platné ode dne 8.1.2024


Máme pro Vás také Půjčovnu !

   

           

Pro více informací pište na info@lakytka.cz