Svatby

Nabízíme Vám veškerý svatební květinový servis.  Ke každé zakázce přistupujeme indiviuálně. Vždy si domlouváme osobní schůzku kde ladíme veškeré Vaše představy a přání. 

Jak postupovat když byste chtěli naše květiny? 

1) Musíte znát termín Vaší svatby - napíšete nám zda je datum ještě volný. Pokud ano, je potřeba si tento termín zarezervovat - rezervačním poplatkem.

2) Než si domluvíme osobní schůzku, je potřeba aby nevěsta znala své svatební šaty (pokud budou šité na míru, stačí nám návrh a případně materiál, látka). Je dobré vědět místo svatby. Mít alespoň malou představu o tom co vše byste chtěli květinami nazdobit, pro koho byste chtěli květinu připravit. Mít menší představu o barevné kombinaci či jen typu květiny, který se Vám líbí. V neposlední řadě je důležité si vyhradit na květiny finanční rozpočet.

3) Domluvení termínu schůzky a osobní setkání. Na tuto část se vždy moc těšíme. Potřebujeme Vás vidět osobně, stačí nám nevěsta, ale setkáváme se i s páry :-). Květina by měla nevěstu vždy doplňovat, ne jí zastínit či naopak zaniknout. Při schůzce si budeme hodně povídat, klidně nám můžete předem zaslat Vaší představu, svatební šaty a vše čím se inspirujete. Budeme chtít znát Vaší představu o svatebním dni, co je pro Vás důležité a poté Vám dle Vašeho přání naplánujeme svatební květiny a veškeré dekorace.

4) Po schůzce obdržíte předběžný rozpočet, který bude potřeba odsouhlasit. V ceně květin není jen květinový materiál, ale ostatní služby jako náš čas, mailová komunikace, aj. Nemáme pevný ceník, který bychom Vám mohly předem zaslat. Vše je vždy individuální.

5) Většinou nám stačí jedna osobní schůzka, pokud bude svatba větší a bude třeba nazdobit místo svatby, je ideální se potkat přímo tam a vše naplánovat na místě.

Aktuální fotogalerie zde

Na míru Vám připravíme:

Svatební kytici

Květiny pro maminky, svědkyni, babičky.

Květinu na házení.

Korsáž pro ženicha

Korsáž pro svědka, tatínky, družbu.

Květinové čelenky do vlasů.

Květinové šperky.

Dekorace místa obřadu, restuarace, sladkého či slaného baru, dekorace fotokoutku.

Květinová výzdoba na auta.

Vývazky včetně myrty.

Polštářky na prstýnky.

Ušití podvazku.

Dekorace svatebního dortu.

Máme pro Vás také Půjčovnu !

   

           

Pro více informací pište na info@lakytka.cz